Saçlarıyla Efsanelesen Yıldızlar

Filmleri, oyunculukları, güzellikleri hatta özel hayatları bir yana bu isimler saçlarıyla efsaneleşti. Öyle ki dönemine göre bayanlar kuaförlerine bu ünlülerin saç modeli fotoğraflarıyla gidiyorlardı. Saçlarıyla efsaneleşen bu isimlerin neredeyse başında gelen Jennifer Aniston Friends dizisindeki ‘Rachel’ karakterine büyük emeği olduğunu hiç saklamadığı kuaförü (ve aynı zamanda kardeşi yerine koyuyor) Chris McMillan’ı yanından hiç ayırmıyor. Küçük bir bilgi, Aniston’un saç bütçesi yıllık 45 bin Euro! Eğer böyle bir saç istiyorsanız, bütçenizi ona göre ayarlayın :-)

İşte saçlarıyla efsaneleşmiş dönemine damga vurmuş güzeller;

Audrey Hepburn özellikle “Tiffany’de Kahvaltı” filmindeki saç şekliyle adeta efsane olmuştu.

Audrey Hepburn

Geçtiğimiz yıl Haziran ayında yaşamını yitiren Farrah Fawcett ise çok iyi bildiğiniz gibi  60’lı yıllara saç şekliyle damgasını vurmuştu.

Farrah Farchett

Elbette ki bir diğer isim kızıl saçın Rita Haywort’dan sonraki yeni gözdesi oldu. Roberts’ın gülüşü saçını geçti ama yine de o zamanların kızıl saç modasını tekrar gündeme getirmişti.

Julia Roberts

Saçlarıyla özdeşleşen yıldızlar gündeme geldiğinde unutulmaması gereken bir isim de hiç şüphesiz Meg Ryan. Romantik komedi filmlerinin vazgeçilmezi, belkide kısa saçın en fazla yakıştığı yıldız…

Meg Ryan

Tabiki Jennifer Aniston…“Rachel Saçı” olarak kaldı uzun süre gündemde.

Jennifer Aniston

Gwyneth Paltrow…Yıl 1998, ‘Sliding Doors ‘ filmindeki kısacık saçları o zaman çok istenen saçlar arasında girmişti.

Gwyneth Paltrow

Leave a Reply