Sean Penn Cezadan Kurtulamadı

Benim en sevdiklerim arasında yer alan Hollywood’un asi adamı Sean Penn geçen yıl sinirlenip bir paparazziyi tekmeleyince mahkemelik olmuştu. Sonuç tabiki cezayla son buldu. Görüntülenmek istememek bana göre de en doğal hakkı, ama sanırım böyle bir dünyada böyle bir ünle çok da mümkün değil bu hak. Agresif tavırlarıyla her zaman gündeme oturmayı başarıyor oscarlı oyuncu.

Bu kez de paparazziyi tekmelediği ve kamerasını kırdığı için 300 saat sosyal hizmet cezası almış. Ekstra olarak öfkesini kontrol etmek içinde haftada 36 saat öfke kontrolü seanlarına katılacakmış. Hem de 3 yıl boyunca.  Ayrıca normalde ünlülere yaklaşmak sınırlı tutulurken, bu kez Sean Penn paparazzilere 90 metreden fazla yaklaşamayacakmış.


1 Comment

 1. süleyman kuru

  :)) bu tam adam köpegi ısırdı haberi olmuş :)) adamım paparazzilere 90 m yaklaşmama cezası almış . İyi o zaman savunusu baştan hazır önce onlar YAKLAŞTI :))
  Bi önceki yorumum için girmiştim siteye bu yazıyı görünce yazmadan edemedim.
  yazıyı bitirince gözlerindeki sır filmi için imdb notuna bir bakıyım dedim
  Megerse gecen yılın en iyi yabancı film oscarını almıs :)
  Bu arada biz de vizyona yeni girmiş. Bunu diyordum ben de bazı çok iyi filmler gişe kaygısı nedeniyle salonlarda yer bulamaz bu filmde oscar kontenjanından bir kaç salonda gösterim şansı bulmuş. Bi şekilde izleyinde nasıl izlerseniz izleyin ÇOK İYİ fim.
  İyi geceler

Leave a Reply