Onlar hem baba hem de Hollywood’un en gözde isimleri

Matthew McConaughey Onları gözümüzde her zaman ulaşılmaz olarak görürüz. Sadece filmlerde oynarlar, güzel kadınlarla birliktedirler, çoğu zaman romantik filmlerin baş kahramanıdırlar.

Oysaki bu ünlü Hollywood aktörleri, aynı zamanda iyi birer baba. Filmlerden arta kalan zamanlarını çocukları ve aileleriyle birlikte geçiriyorlar.

İşte Hollywood’un aynı zamanda baba olan ünlüleri;

Matthew McConaughey

Romantik Komedi filmlerinin tartışmasız en çok aranan isimleri arasında yer alan oyuncunun sevgilisi Alves, geçtiğimiz ayın başında bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Taze baba, film çalışmalarına devam ediyor.

Matthew McConaughey

Brad Pitt

Angelina Jolie ile 5 yıldır birlikte olan aktörün üçü biyolojik, toplam altı çocuğu var.

Brad Pitt

Tom Cruise

Katie Holmes ile evli olan aktörün Suri isimli bir kız çocuğu var. Ayrıca Nicole Kidman ile evli olduğu zaman evlat edindikleri bir kız bir de erkek çocuğu bulunuyor.

Tom Cruise

Jude Law

Sadie Frost ile 1997 yılında evlenen aktörün, bu evlilikten Rafferty(13), Iris (9) ve Rudy (7) isimli üç çocuğu oldu. Samantha Burke ile yaşadığı ilişki sonrasında Eylül ayında Sophia isimli bir kızı daha oldu. Aktör bu yılın başından beri tekrar eski nişanlısı Sienna Miller ile birlikte.

jude law

Robert Downey Jr.

Deborah Falconer ile 42 gün süren ilişkisinden sonra 1992 evlendi, 2004 de boşandı. Bu evliliğinden Indio isimli bir oğlu var.

Robert Downey jr.

Colin Firth

Romantik komedi filmlerinin diğer vazgeçilmez oyuncularından biri olan Colin Firth, Meg Tilly’den William, Livia Giuggioli’den ise Luca ve Matoe isimli üç erkek çocuk sahibi.

Colin Firth

Daniel Day Lewis

Daniel Day Lewis, çocuğu Gabriel-Kane Day-Lewis’in annesi Fransız aktris Isabelle Adjani ile uzun yıllar beraberdi. Ayrılma kararını Adjani hamileyken, ona faksla bildiren Daniel Day Lewis, bu ilişki için “Dünyanın en inişli çıkışlı ilişkisi” yorumunu yaptı.

1996’da The Crucible filmi için beraber çalıştığı yazar Arthur Miller’ın kızı Rebecca Miller’la tanıştı. Kısa bir süre sonra evlenen çiftin Ronan Day-Lewis ve Cashel Day-Lewis isimlerinde iki erkek çocuğu oldu.

Daniel Da Lewis

Johnny Deep

Vanessa Paradis ile beraber olan ünlü yıldızın, Paradis ile birlikteliğinden Lîlly-Rose Melody ve Jack isimli iki çocuğu bulunuyor.

Johnny Deep

Heath Ledger

Genç yaşta kaybettiğimiz aktör, aynı zamanda bir babaydı. Brokeback Dağı filminin setinde tanıştığı Michelle Williams ile nişanlanan aktör, bir kız çocuğu sahibiydi.

Heath Ledger

Clive Owen

Romeo ve Juliet’te birlikte rol aldığı ve Juliet rolünü canlandıran Sarah-Jane Fenton’la 1995 yılında evlenen aktörün iki kız çocuğu var.

Clive Owen

Leave a Reply