Woody Allen’ın İlginç Seçimi

Sinema dünyasının en ilginç yönetmenlerinden biri olan Woody Allen, son filmi için de ilginç bir isim seçti. Her zaman belirlediği bir oyuncuyla uzun soluklu çalışan Woody Allen, daha önceleri hayat arkadaşı da olan Mia Farrow ile uzun yıllar çalışmıştı hatırlarsanız. Son yıllarda filmlerinde Scarlett Johansson ile çalışmayı da alışkanlık haline getiren Allen, bu kez Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy’nin eşi Carla Bruni’ye teklifte bulunmuş. Birkaç kez isteğini dile getiren usta yönetmene, Bruni’den olumlu yanıt gelmiş.

Filmin çekimlerine bu yaz başlanıyor. Eğer Carla Bruni’de kesin olarak yer alacaksa, yeni filmin ekibi oldukça hoş bir kadrodan oluşacak; Marion Cotillard, Owen Wilson, Rachel McAdams ve Tom Hiddleston.

Benim gibi Woody Allen filmlerini de beğeniyorsanız eğer müjde; Naomi Watts’lı son filmi  “You Will Meet A Tall Dark Stranger”, henüz ülkemizde vizyon tarihi belli olmasa da ABD’de Ekim ayında vizyona giriyor.


1 Comment

  1. süleyman kuru

    :) Ehh ben de bu Woody woodceeper ı biraz tanıyorsam film çekimi bitmeden sarkozy ya eşini terkeder ya da film bitmeden bruni ilk uçakla geri döner olmazsa özel uçak gönderilir :))

Leave a Reply